EĞİTİMLERİMİZ

Kum Sanat Müzik

Kum Sanat Müzik


Operasıyla, enstrümanıyla, notasıyla, solfejiyle, şarkısıyla, beste ve kompozitörüyle eşsiz bir sanat olan müziğe, hayatınız da daha fazla yer açın. Özellikte çocukta müzik eğitimi; müziksel becerilerin gelişimine paralel, konsantrasyon ve odaklanmaya katkısıyla okul içi başarıyı artırır, iletişim ve kendini ifade etme de özgüven kazandırır, sosyal ve bireysel ilişkilerin sağlıklı yürümesine katkı yapar. 
Kum Sanat Müzik alanında uzman eğitmenler ile müzik eğitimine uygun donatılmış stüdyolarda yetişkin ve çocukların; müzik zevklerini geliştirerek, işitsel algı ve müzikal yetilerini ilerleterek, hem icra hem de dinleme konusuna nitelikli müzikal beğeni kazandırarak ve kişilerin istek, eğilim ve bedensel özelliklerine en uygun enstrümanla tanıştırarak eğitim vermektedir.

ÇOCUKLARA VE YETİŞKİNLERE YÖNELİK MÜZİK KURSU

Klasik Gitar, Elektro Gitar, Bas Gitar, Piyano, Org, Şan, Nefesli Enstrumanlar(Klarnet-Flüt), Yaylı Enstrumanlar(Keman-Çello), Solfej, Armoni, Kulak(Duyum) Geliştirme, Konservatuvar ve Müzik Öğretmenliği Bölümlerine Hazırlık